Blog

 • image

  Dlaczego warto nosić dziecko w chuście

  Według zasad rodzicielstwa bliskości, noszenie dziecka w chuście zaspokaja naturalne potrzeby rodziców i maluszka. Przytulanie się i możliwość czucia bicia serca matki lub ojca, jest dla niemowlęcia synonimem bezpieczeństwa i spokoju. Chusta do noszenia jest zatem idealnym narzędziem do budowania najpiękniejszej więzi na świecie - między rodzicem i jego dzieckiem. To jedna z inwestycji, która procentuje latami.
 • image

  Pierwsza kąpiel - 7 ważnych zasad

  Przyjście dziecka na świat to przede wszystkim wielka radość, ale też wiele wątpliwości i obaw. Jedno z nich dotyczy pielęgnacji skóry w pierwszych dniach życia maluszka. Pierwsza kąpiel zawsze przyspiesza bicie serca świeżo upieczonych rodziców. Można z nią poczekać do kilk dni od przyjścia ze szpitala. Pozwoli to na oswojenie się dziecka z nowym otoczeniem i nieco zmniejszy jego stres. Jak przygotować się do pierwszej kąpieli?
 • image

  Akcesoria niezbędne podczas letnich spacerów z dzieckiem

  Piękna pogoda za oknem, szczególnie letnią porą, zachęca do regularnych spacerów z dzieckiem. Maluch nie tylko dotlenia w ten sposób swój organizm, ale również syntetyzuje niezbędną do jego rozwoju witaminę D. Nie należy jednak zapominać o tym, że spacer z dzieckiem, zwłaszcza w trakcie upałów, musi być bezpieczny. Warto się do tego przygotować. Jak ochronić dziecko przed słońcem?
 • image

  Pokój dziecięcych marzeń - 5 rad jak urządzić pokój

  Pokój dziecięcy to jeden z tych pomieszczeń, w którym powinna panować radosna i magiczna atmosfera. To właśnie tutaj dziecko spędzać będzie większą część swojego dnia, bawiąc się, ucząc, odpoczywając i snując marzenia. Warto zatem zadbać o odpowiedni wystrój tego ważnego dla pociechy miejsca. Jak urządzić dziecięcy pokój?
 • image

  Wiosenny spacer z niemowlakiem

  Błękitne niebo i wyższa temperatura zachęcają do coraz częstszych spacerów i zamiany puchowej kurtki na lżejsze okrycie. O ile w przypadku dorosłych sposób ubioru nie budzi większych wątpliwości, tak w przypadku maluchów pojawia się obawa o ich zbytnie wychłodzenie. Nic dziwnego – wiosenna aura potrafi być naprawdę zdradliwa. Jak więc ubrać dziecko by go ani nie przeziębić, ani nie przegrzać?
 • image

  Chusteczki nawilżane dla niemowląt. 5 rzeczy, na które warto zwrócić uwagę przy zakupie

  Chusteczki nawilżane dla niemowląt w hierarchii pielęgnacyjnej noworodków, występują na drugim miejscu po pieluchach. Wpływ na to ma głównie aspekt praktyczny. Z początku stosujemy je do przewijania, ale szybko okazuje się, że są niezbędne przy wycieraniu buzi czy rączek maluszka.
 • image

  Slow parenting - na zwolnionych obrotach

  Slow parenting jest trendem należącym do ruchu slow movement, przeciwstawiającym się szybkiemu stylowi życia. Opiera się na funkcjonowaniu bez pośpiechu i kładzie duży nacisk na wychowywanie dziecka bez presji czasu i oczekiwań.
 • image

  Torba do porodu – praktyczna wyprawka do szpitala dla mamy i dziecka

  Dzień, w którym po wielu miesiącach oczekiwania powitamy upragnione maleństwo na świecie jest najważniejszym wydarzeniem w życiu rodzica. Warto się do niego dobrze przygotować i wybrać produkty, dzięki którym każda przyszła mama poczuje się wyjątkowo.
Najwyższa
jakość
Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem
Zrównoważona
produkcja
Metody produkcji maksymalnie przyjazne środowisku
Bezpieczne
płatności on-line
Przelewy24, BLIK, karta płatnicza, przelew tradycyjny
Ekspresowa
wysyłka
Zamówienia wysyłamy w następnym dniu roboczym