BLOG

Jaki prezent na Dzień Dziecka?

W Polsce od 1950 r. Dzień Dziecka obchodzony jest 1 czerwca. To idealny moment w ciągu roku, ponieważ na ogół wiosenny i bardzo ciepły dzień kojarzy się z beztroską, zabawą i radością. Każdy maluch czeka wówczas z utęsknieniem na podarunek, najlepiej nową zabawkę lub książkę. Warto jednak pamiętać, żeby prezent dla dziecka dopasować do jego wieku i indywidualnych zainteresowań. Wówczas, zyskuje się pewność zadowolenia z niespodzianki. 

Wymarzone prezenty na Dzień Dziecka znajdziesz w naszym sklepie Kokosek. 

Prezent dla niemowlaka

Na tak wczesnym etapie rozwoju, nieco trudno o idealnie trafiony prezent. Kto jednak zna swoją pociechę lepiej niż rodzic? Kilkumiesięczne dziecko wykazuje już zainteresowanie określonymi kształtami, kolorami i odgłosami. Prezent dla niemowlaka na Dzień Dziecka powinien pobudzać jego spostrzegawczość, rozwijać umiejętności manualne, pozytywnie wpływać na rozwój umysłowy i zwyczajnie bawić. Co kupić na Dzień Dziecka dla takiego maluszka? Dobrym wyborem jest m.in.:

Prezent dla dwulatka 

Dwuletnie dziecko to już całkiem duży człowiek z własnymi zainteresowaniami i upodobaniami. Większość dnia spędza na zabawie i poznawaniu świata wszystkimi zmysłami. Jaki prezent na Dzień Dziecka można kupić dwulatkowi? Rodzice często sięgają po m.in.:

Warto pamiętać o tym, że oprócz ukochanej zabawki dobrze jest poświęcić dziecku czas na wspólną zabawę. To właśnie uwaga, zaangażowanie i czas stanowi  bezcenny i zdecydowanie najlepszy podarunek, jaki można ofiarować swojemu maluchowi. 

Prezent dla przedszkolaka 

Dzieci w wieku przedszkolnym to przeważnie wulkany energii. Ciągle są w ruchu, zadają dużo pytań i bardzo chętnie poznają świat, starając się zrozumieć emocje swoje i swoich rówieśników. W Dzień Dziecka warto podarować im zatem m.in.:

Wszystkie te oraz inne propozycje prezentów na Dzień Dziecka znajdziesz w naszym sklepie Kokosek.

Przeczytaj również

Najwyższa
jakość
Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem
Zrównoważona
produkcja
Metody produkcji maksymalnie przyjazne środowisku
Bezpieczne
płatności on-line
Przelewy24, BLIK, karta płatnicza, przelew tradycyjny
Ekspresowa
wysyłka
Zamówienia wysyłamy w następnym dniu roboczym