BLOG

NOMI by Evomove - krzesełko, które rośnie wraz z dzieckiem

Kompletując wyprawkę dla dziecka, chcemy, aby zakupione przez nas przedmioty służyły naszym pociechom, jak najdłużej, były wielofunkcyjne, a przede wszystkim bezpieczne. Wybierając mebelki dla dzieci warto zwrócić uwagę na krzesełka nowej generacji NOMI by Evomove, a także kompatybilne akcesoria ułatwiające codzienne karmienie. Dzięki nim mebel rośnie razem z dzieckiem, a Ty możesz cieszyć się jego wygodą podczas m.in. wspólnych posiłków przy stole.

Wiele produktów NOMI znajdziesz w naszym sklepie Kokosek. 

Jedno krzesełko - wiele możliwości 

Potrzeby dziecka zmieniają się wraz z ich wzrostem. Prawidłowy rozwój pociechy jest dla rodzica powodem do radości, jednak wymaga dostosowania wszystkich artykułów niezbędnych do codziennego funkcjonowania. Warto zatem wybrać takie rozwiązanie, które będzie służyło maluchowi przez wiele lat. Szczególnie jeśli chodzi o meble dla dzieci. 

Nowoczesne krzesełko dla dzieci NOMI by Evomove dostępne jest w wielu wariantach kolorystycznych. Zostało ono stworzone z myślą o dynamicznie zmieniających się potrzebach dorastającego dziecka. Ma ono przemyślaną i ergonomiczną konstrukcję. Wyposażone jest w antypoślizgowe materiały najwyższej jakości, a także rolki, które zabezpieczają przed wywróceniem się krzesełka. 

Dzięki możliwości łatwej regulacji krzesełko rośnie razem z dzieckiem. Z mebla mogą korzystać zarówno niemowlaki, jak i przedszkolaki. Rodzic może samodzielnie i prosto dostosować wysokość i głębokość siedziska i podnóżka. Maluch ma zapewnione odpowiednie wsparcie kręgosłupa (wszystkich jego odcinków) i swobodę ruchów, co zwiększa komfort użytkowania.

Mniejsze dzieci mogą korzystać z krzesełka podczas karmienia łyżeczką, spożywania posiłków przy wspólnym stole, a starsze wykorzystywać je do malowania, rysowania i innych prac przy biurku. 

Do krzesełka dla dziecka NOMI by Evomove można dokupić produkty kompatybilne, w tym:


Akcesoria pozwolą na swobodne modyfikowanie możliwości mebla dla dzieci, zarówno pod względem wizualnym, jak i funkcjonalnym. Dzięki temu, krzesełko posłuży maluchowi już od urodzenia (limit wagi wynosi 150 kg). 

Na pierwszym miejscu - bezpieczeństwo 

Krzesełko NOMI by Evomove wykonane zostało z drewna najwyższej jakości pozyskanego w sposób zrównoważony. Plastikowe elementy mebla i pozostałych akcesoriów są wolne od ftalanów i parabenów. Tkaniny spełniają standardy OEKO-TEK Standard 100 1876-272 DTI. Co ważne, produkt nie uwalnia szkodliwych substancji, co sprawia, że jest bezpieczny również dla najmłodszych dzieci.

Przeczytaj również

Najwyższa
jakość
Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem
Zrównoważona
produkcja
Metody produkcji maksymalnie przyjazne środowisku
Bezpieczne
płatności on-line
Przelewy24, BLIK, karta płatnicza, przelew tradycyjny
Ekspresowa
wysyłka
Zamówienia wysyłamy w następnym dniu roboczym