BLOG

Prezent na baby shower - co kupić?

W Polsce od niedawna celebruje się tzw. baby shower (często nazywane też imprezą bociankową). Moda ta przyszła do nas z krajów anglosaskich. Jest to przyjęcie, organizowane dla przyszłych rodziców z okazji spodziewanego przyjścia na świat wyczekanej pociechy. Goście zaproszeni na uroczystość wręczają drobne podarunki, które mają ułatwić opiekę nad dzieckiem oraz zadbać o komfort, zdrowie i samopoczucie przyszłej matki. Jaki prezent dla mamy, a jaki dla niemowlaka wybrać?

Wiele propozycji na baby shower znajdziesz na stronie naszego sklepu Kokosek. 

Baby shower - jaki prezent dla dziecka?

Baby shower, organizowane na kilka tygodni przed planowanym porodem, to okazja do wspaniałej zabawy w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Jest to bardzo przyjemna odskocznia od trosk, towarzyszących przyszłym rodzicom. Jaki prezent na baby shower kupić? Na ogół podarunki nie są zbyt kosztowne i mają stanowić jedynie uzupełnienie wyprawki dla niemowlaka. Dobrym pomysłem jest zakup m.in.:

Aby uniknąć dublowania się prezentów, warto sporządzić ich listę z resztą zaproszonych gości. Dobrym pomysłem jest także podzielenie kosztów zakupu jednego, większego prezentu np. głębokiego wózka, spacerówki, wózka 2w1, czy też bujaczka. Warto jednak skonsultować ten wybór z przyszłymi rodzicami, aby jak najbardziej sprostać ich oczekiwaniom. 

Baby shower - jaki prezent dla przyszłej matki? 

Przed narodzinami dziecka nie wolno zapominać o kobiecie, która przez długie 9 miesięcy nosiła pod swoim sercem najukochańszą dla siebie istotę. Baby shower to świetny moment, aby chociaż troszkę rozpieścić przyszłą mamę. Jako drobny prezent świetnie sprawdzi się m.in.:

Wszystkie prezenty (oraz setki innych) dostaniesz w naszym sklepie Kokosek.

Przeczytaj również

Najwyższa
jakość
Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem
Zrównoważona
produkcja
Metody produkcji maksymalnie przyjazne środowisku
Bezpieczne
płatności on-line
Przelewy24, BLIK, karta płatnicza, przelew tradycyjny
Ekspresowa
wysyłka
Zamówienia wysyłamy w następnym dniu roboczym