Jack N'Jill

Założona w latach czterdziestych marka Jack N 'Jill Kids była powszechnie znana i jest ciepło wspominana przez wielu Australijczyków wychowanych w latach 50., 60. i 70. Dziś rodzinna firma została wskrzeszona przez mieszkające w Melbourne małżeństwo - Rachel i Justina Bernhautów. Jack N 'Jill jest obecnie sprzedawany w ponad 50 krajach, a asortyment obejmuje pasty do zębów o różnych smakach, klasyczne i silikonowe szczoteczki do zębów, kubeczki do płukania ust oraz inne produkty higieniczne. Pasta do zębów Jack N 'Jill jest w 100% bezpieczna dla małych dzieci, które ​​mają tendencję do jej połykania, a nie wypluwania. Wszystkie elementy są zaprojektowane tak, aby były wizualnie atrakcyjne dla dzieci i aby przykry obowiązek mycia ząbków stał się miłym elementem codziennej rutyny. Trzonki biodegradowalnych szczoteczek wykonane są ze skrobi kukurydzianej (bez GMO) i nadają się do recyklingu. Produkty Jack N'Jill mogą być stosowane od pierwszego ząbka.

Kategorie

  • banana
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    banana
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    29,00 zł
    Cena sprzedaży
    29,00 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • strawberry
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    strawberry
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    29,00 zł
    Cena sprzedaży
    29,00 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • blackcurrant
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    blackcurrant
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    29,00 zł
    Cena sprzedaży
    29,00 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • flavour free
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    flavour free
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    29,00 zł
    Cena sprzedaży
    29,00 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • Dino
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    Dino
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    22,90 zł
    Cena sprzedaży
    22,90 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • Koala
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    Koala
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    22,90 zł
    Cena sprzedaży
    22,90 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • Rabbit
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    Rabbit
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    22,90 zł
    Cena sprzedaży
    22,90 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • Monkey
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    Monkey
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    22,90 zł
    Cena sprzedaży
    22,90 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • Unicorn
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    Unicorn
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    22,90 zł
    Cena sprzedaży
    22,90 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • królik
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    Bambusowy kubek do płukania zębów
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    29,00 zł
    Cena sprzedaży
    29,00 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • dino
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    Bambusowy kubek do płukania zębów
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    29,00 zł
    Cena sprzedaży
    29,00 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • koala
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    Bambusowy kubek do płukania zębów
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    29,00 zł
    Cena sprzedaży
    29,00 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • Zestaw dwóch szczoteczek silikonowych na palec
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    Zestaw dwóch szczoteczek silikonowych na palec
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    27,00 zł
    Cena sprzedaży
    27,00 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • NOWOŚĆ
    Dino
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    Dino
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    33,90 zł
    Cena sprzedaży
    33,90 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
  • NOWOŚĆ
    Koala
    CHWILOWO NIEDOSTĘPNY POWIADOM MNIE!
    Koala
    Jack N'Jill
    Zwykła cena
    33,90 zł
    Cena sprzedaży
    33,90 zł
    Zwykła cena
    Cena jednostkowa
    za 
    POWIADOM MNIE!
Najwyższa
jakość
Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem
Zrównoważona
produkcja
Metody produkcji maksymalnie przyjazne środowisku
Bezpieczne
płatności on-line
Przelewy24, BLIK, karta płatnicza, przelew tradycyjny
Ekspresowa
wysyłka
Zamówienia wysyłamy w następnym dniu roboczym