O nas

Kokosek to wyjątkowe miejsce z wyjątkowymi produktami. Sami jesteśmy rodzicami, dlatego dobieramy nasz asortyment kierując się przede wszystkim doświadczeniem. Na co dzień stawiamy na zdrowy i harmonijny rozwój dziecka. Właśnie dlatego w Kokosku znajdziecie certyfikowane i ekologiczne przytulanki, naturalne kosmetyki, kreatywne zabawki, bezpieczne tekstylia, praktyczne wózki, ręcznie wykonane, rattanowe mebelki  i inne cudne rzeczy.

Dzieciństwo to wyjątkowy i magiczny czas, pełen wyzwań oraz niezliczonych przygód. Stanie się jego częścią sprawi nam ogromną radość.

Ewa
Właściciel
Michał
Właściciel

Kim jesteśmy?

Jesteśmy przede wszystkim rodzicami, którzy sami byli na Waszym miejscu. Ogromna liczba dostępnych produktów dla dzieci może być przytłaczająca – szczególnie gdy w kolejnej reklamie słyszycie, że ten element wyprawki to absolutny must have. A takich komunikatów w ciągu dnia dostajecie dziesiątki. 

Kokose to miejsce, w którym znajdziecie wsparcie i sprawdzone rady, tak aby kompletowanie produktów dla Waszego maluszka było czystą przyjemnością, a nie procesem pełnym niepewności i stresu.

Pewność / Jakość

Jesteśmy rodzicami, dla których zdrowy i harmonijny rozwój dziecka jest priorytetem.

Dzieciństwo to magiczny czas. Wspólne chwile spędzone z maluchem zostają w pamięci rodziców na zawsze. Aby Twoja pociecha mogła każdego dnia bez trudu odkrywać otaczający ją świat, warto zadbać o komfortowe ubranka, które nie będą krępowały jej ruchów i pozwolą skupić się na tym, co najpiękniejsze i najciekawsze.

W Kokosek Baby Store znajdziesz akcesoria dziecięce i ubranka dla dzieci na każdą okazję. Starannie odszyte i przemyślane, doskonale sprawdzą się w stawianiu małych-wielkich kroków! Dzieci są tutaj najważniejsze, dlatego wszystkie ubranka dla dzieci i zabawki zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, z poszanowaniem etyki i naszej planety. Oprócz tego, że są piękne, odznaczają się również wysoką funkcjonalnością i trwałością. W Kokosek Baby Store doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wspólnymi siłami możemy stworzyć świat, który będzie bezpieczny i przyjazny dla naszych dzieci.

Jak powstał nasz sklep? Historia Kokoska

Pomysł otworzenia sklepu z produktami dla dzieci pojawił się w naszych głowach po tym, jak sami kompletowaliśmy wyprawkę przed przywitaniem naszego maluszka na świecie. Nie mieliśmy pojęcia, co nam się przyda, więc uznaliśmy, że lepiej kupić więcej. Niestety takie podejście nie okazało się trafione – w szafie do tej pory zalegają nam rzeczy, których użyliśmy zaledwie kilka razy.

Właśnie dlatego zdecydowaliśmy się otworzyć Kokoska. Pragniemy uchronić Was przed mało przydatnymi produktami, które nie tylko są mało korzystne dla Waszych portfeli, ale również planety. W naszym sklepie znajdziecie przede wszystkim znane i cenione marki, których asortyment jest wykonany z materiałów i surowców w pełni bezpiecznych dla dzieci.

Wymyślenie oryginalnej, wdzięcznej i wpadającej w ucho nazwy stanowi zazwyczaj nie lada wyzwanie. W przypadku naszego butiku nazwa mogła być tylko jedna. Kokosek był mądrym i ukochanym pieskiem, który opuścił nas dwa lata temu, a dzięki naszemu pomysłowi może towarzyszyć nam każdego dnia.