O nas

Jesteśmy rodzicami, dla których zdrowy i harmonijny rozwój dziecka jest priorytetem. W Kokosku znajdziecie certyfikowane i ekologiczne przytulanki, naturalne kosmetyki, kreatywne zabawki, bezpieczne tekstylia, praktyczne wózki, ręcznie wykonane, rattanowe mebelki  i inne cudne rzeczy.

Dzieciństwo to wyjątkowy i magiczny czas, pełen wyzwań oraz niezliczonych przygód. Ogromną radość sprawi nam, jeśli staniemy się jego częścią.

Dlaczego otworzyliśmy sklep?

Oczekując na narodziny naszego dziecka napotkaliśmy na szereg trudności związanych z kompletowaniem wyprawki. Popełniliśmy wiele błędów czego efektem są zalegające w szafach rzeczy, których użyliśmy maksymalnie kilka razy, a które okazały się zbędnym wydatkiem. Wymyślenie oryginalnej, wdzięcznej i wpadającej w ucho nazwy stanowi zazwyczaj nie lada wyzwanie. W przypadku naszego butiku nazwa mogła być tylko jedna. Kokosek był mądrym i ukochanym pieskiem, który opuścił nas dwa lata temu, a dzięki naszemu pomysłowi może towarzyszyć nam każdego dnia. Tworząc Kokoska kierowaliśmy się zasadą „mniej znaczy więcej”. Zależało nam na tym, aby produkty w naszym asortymencie były funkcjonale, trwałe i ponadczasowe. Pod oferowanymi przez nas markami kryją się nie tylko piękne wzory i materiały, ale także przyjazna środowisku, zrównoważona produkcja, godne płace i etyczne warunki pracy.

image
image

Najlepsze
marki

W naszej ofercie znajdują się wyłącznie wyselekcjonowane marki, których produkty mieliśmy możliwość przetestować. W dzisiejszym świecie pełnym reklam można czuć się zagubionym.

Ekologiczne opakowania

Współpracujemy tylko z producentami, których metody produkcji, stosowane kleje, farby czy opakowania są maksymalnie przyjazne środowisku.

image
image
ul. Dyrekcyjna 3, Wrocław

Zapraszamy do naszego sklepu stacjonarnego!

image
ul. Dyrekcyjna 3, Wrocław
Poniedziałek - Piątek 10:00 - 18:00

Sobota 10:00 - 16:00

Marzyliśmy o stworzeniu miejsca, w którym będziemy mogli dzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem. Mamy głowy pełne pomysłów, a Kokosek to „tylko i aż” punkt wyjścia do realizacji dalszych marzeń.

Najwyższa
jakość
Bezpieczeństwo dzieci jest dla nas priorytetem
Zrównoważona
produkcja
Metody produkcji maksymalnie przyjazne środowisku
Bezpieczne
płatności on-line
Przelewy24, BLIK, karta płatnicza, przelew tradycyjny
Ekspresowa
wysyłka
Zamówienia wysyłamy w następnym dniu roboczym